Event

Koncert Luxtorpeda
15
Paz
2022

Koncert Luxtorpeda

  • Location:Gdańsk, Siedlicka 4
  • Venue:Kwadratowa
  • Length:1700 – 2100

Po 10 latach Luxtorpeda wraca do Klubu Kwadratowa! 15 października 2022 poznańska formacja zaprezentuje w Gdańsku materiał z najnowszej płyty, zatytułowanej „Omega”. Nie zabraknie także największych i dobrze znanych hitów.

LUXTORPEDA – koncert w ramach trasy promującej album “OMEGA”
15 października 2022, Klub Kwadratowa
ul. Siedlicka 4, Gdańsk-Wrzeszcz

17:00 – otwarcie drzwi
18:30 – początek koncertu

BILETY
65 zł w przedsprzedaży (kupbilecik.pl)
75 zł w dniu koncertu

PATRONAT
www.trojmiasto.pl / www.gdansk.pl / Radio ESKA

Album „Omega” ujrzał światło dzienne w maju 2022. Na najnowszej płycie Luxtorpedy znalazło się 11 premierowych utworów ostro komentujących rzeczywistość. Do takich liryków musiała powstać mocna i surowa muzyka, brzmieniem nawiązująca do lat 90. To analogowe i bezkompromisowe oblicze Luxtorpedy, jest najmocniejszym albumem w historii tego zespołu. Już 15 października 2022 materiał z siódmego studyjnego albumu zespołu będzie można usłyszeć na żywo w Klubie Kwadratowa. W trakcie koncertu nie zabraknie również utworów z poprzednich płyt grupy.
Zespół Luxtorpeda powstał z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta „Litzy” Freidricha (Acid Drinkers, Turbo, FlapJack, 2Tm2,3, Arka Noego, KNŻ), który do współpracy zaprosił: gitarzystę Roberta Drążka, basistę Krzysztofa Kmiecika (Armia, 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel (52 Dębiec).

——–
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego (po przekazaniu oświadczenia dostępnego na stronie klubu).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna. Pokaż mniej