Aktualności

Teatr Improwizacji 14 kwietnia – wystąpi „No i Fajnie”

Teatr Improwizacji 14 kwietnia – wystąpi „No i Fajnie”

Tomasz Tołoczko

Marzec 29th, 2018

0 Comments

14 kwietnia w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” odbędzie się pierwszy po długiej przerwie Teatr Improwizacji. Na scenie pojawi się „No i Fajnie”, czyli pięć całkowicie różnych osobowości, które połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Ich występy to intensywna dawka humoru podana w postaci impro pigułki, czyli krótkich form (gier) improwizowanych. Nie ma dwóch takich samych występów impro, jednak wszystkie łączy jedna cecha – bawiąca się publiczność ma wpływ na przebieg zdarzeń na scenie. Musicie w tym uczestniczyć!

Termin: 14.04.2018, godz. 19:00 (sobota), otwarcie klubu: 18:00
Miejsce: AK PG Kwadratowa
Adres: Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety w cenach:
-10 zł studenckie / 15zł normalne (przedsprzedaż)
-15 zł studenckie / 20 zł normalne (w dniu koncertu)

do nabycia:
-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00
-*on-line: https://goo.gl/QDvH1L (interticket.pl)
*cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera.

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, SSPG – Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA

Czym jest Teatr Improwizacji?
Teatr Improwizacji to młoda dynamicznie rozwijająca się sztuka na styku kabaretu i teatru. Komedia tworzona na żywo i z udziałem publiczności – to po prostu trzeba zobaczyć.
Spektakle są całkowicie improwizowane co nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Kim jest grupa „No i Fajnie” ?
No i Fajnie reprezentuje pięć całkowicie różnych osobowości, które połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Od wielu lat, szkoleni na polskich i zagranicznych warsztatach oraz festiwalach, szlifują umiejętności, aby reprezentować jak najwyższy poziom sztuki improwizacji.
Półtora roku razem, w tym rok na scenie, zaowocowało projektem, który stał się synonimem dopracowanych, spójnych i pełnych humoru występów na trójmiejskiej scenie, o czym mogą świadczyć dziesiątki opinii, oraz ponad 500 lajków na Facebooku. Ich występy przyciągają tłumy widzów, a po każdym z nich przybywa nowych fanów.

No i Fajnie skład:
Leszek Ludwicki
Karol Ziółkowski
Marcin Kozłowski
Jakub Suchy Suchecki
Paula Kulik

Wspólnym czynnikiem ekipy stanowiącej No i Fajnie jest zaplecze aktorskie, oraz improwizatorskie, ale talentów nie brakuje także w innych dziedzinach. Jednym z nich jest muzyka i wokal, które wykorzystują w grach śpiewanych. Ponadto należy wspomnieć o zdolnościach dziennikarskich, tanecznych czy sportowych. Warto zaznaczyć, że dwóch członków to mistrzowie świata konkursu Odysei Umysłu, którzy zdobyli zwycięstwo wystawiając spektakl na uniwersytecie Michigan, USA. Jasnym jest więc, że o kreatywność na scenie i poza nią nie trzeba się martwić. Występują głównie w repertuarze krótkich gier improwizowanych, również autorskich, będących dynamiczną i pełną emocji formą spektaklu. Nie tkwią jednak w jednej formule. Dwóch z nich regularnie występuje w duecie prezentując publiczności w całej Polsce dłuższe, bardziej teatralne formy. Wszyscy razem mają już za sobą pierwsze próby długich form improwizowanych.

Stawiają na ciągły rozwój, wysoki poziom występów i niczym nieograniczoną kreatywność w eksplorowaniu kolejnych form improwizacji scenicznej.

Nagrody „No i Fajnie”
1 miejsce w Toruniu na przeglądzie impro TSKS
1 miejsce w Impro Sportach na festiwalu “Podaj Wiosło”

Comments are closed.