Aktualności

Koncert Walentynkowy 14 lutego

Koncert Walentynkowy 14 lutego

Tomasz Tołoczko

Styczeń 24th, 2018

0 Comments

14 lutego w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” usłyszycie niezwykły „Koncert Walentynkowy” kwartetu Golden Gate String Quartet w towarzystwie wokalu Izabeli Krasuckiej. Razem stworzą niezapomniany klimat, który urozmaici ten wyjątkowy wieczór każdemu – nie tylko zakochanym parom. Światowe hity muzyki rozrywkowej, muzyka filmowa i musicalowa w klasycznych aranżacjach stworzą niezapomnianą atmosferę.
Tematem przewodnim walentynkowego koncertu będzie oczywiście MIŁOŚĆ !
Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Politechniką Otwartą.

Termin: 14.02.2018, godz. 19:00 (środa), otwarcie klubu: 18:00
Miejsce: AK PG Kwadratowa
Adres: Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety w cenach:
-15 zł studenckie / 20zł normalne (przedsprzedaż)
-25 zł studenckie / 30 zł normalne (w dniu koncertu)

do nabycia:
-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00
-*on-line (interticket.pl)
*cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera.

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej
Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA

Golden Gate String Quartet
– zespół powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentów gdańskiej Akademii Muzycznej. W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka – I skrzypce
Sabrina Stachel – II skrzypce
Anna Paluch – altówka
Katarzyna Gaszczyk – wiolonczela

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką – absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

strona

Zespół związany jest z Dworem Brzozówka w Tomicach oraz Dworkiem Sierakowskich w Sopocie, gdzie cyklicznie koncertuje. W maju 2017r. powstała pierwsza płyta zespołu, na której znajdują się najpopularniejsze utwory. Kwartet miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Ania Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą. Golden Gate widzieć można było podczas „Sopot Hit Festiwal” 2017, „The Voice of Poland” , „Dzień dobry TVN” oraz w „Pytanie na śniadanie”.
W czerwcu 2017r. kwartet wziął udział w koncercie prezentującym aranżacje strandardów jazzowych na trzy fortepiany i orkiestrę smyczkową, skomponowanych przez Artura Jurka. We wrześniu 2017r. kwartet połączył siły z P. Zagańczykiem, I. Wiśniewskim oraz studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku (Academia Musica Judaica), prezentując kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu „Zbliżenia”. Golden Gate String Quartet czynnie koncertuje zarówno w kraju jak i zagranicą (Austria, Niemcy).

Comments are closed.