Aktualności

Koncert „My Kobiety” 7 marca w Kwadratowej

Koncert „My Kobiety” 7 marca w Kwadratowej

Tomasz Tołoczko

Marzec 1st, 2018

0 Comments

7 marca w Klubie Kwadratowa odbędzie się koncert dedykowany płci pięknej p.t. „My kobiety”. O godzinie 19.00 sceną zawładnie 5 niezależnych kobiet – kwartet smyczkowy „Golden Gate String Quartet” i Dora Theisebach. Ideą koncertu będzie pokazanie poprzez muzykę cech drzemiących w każdej z Nas – subtelności, namiętności, szaleństwa, inteligencji, pewności siebie, żywiołowości i seksapilu. Będzie można utożsamić się z tekstami gwiazd wielkiego formatu, takimi jak: Beyonce, Madonna, Aretha Franklin czy Maria Peszek. Zapraszamy wszystkie kobiety i prawdziwie odważnych mężczyzn, którzy nie boją się silnych kobiet – ten wieczór jest dla Was.

Termin: 07.03.2018, godz. 19:00 (środa), otwarcie klubu: 18:00
Miejsce: AK PG Kwadratowa
Adres: Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety w cenach:
-15 zł studenckie / 20zł normalne (przedsprzedaż)
-20 zł studenckie / 30 zł normalne (w dniu koncertu)

do nabycia:
-*on-line: https://goo.gl/d8hHP9 (interticket.pl), https://goo.gl/LphCGT (eventim)
– *Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn,
-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00
*cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera.

Organizatorzy: SSPG – Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Politechnika Gdańska
Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA, www.gdansk.pl


Artyści:
Golden Gate String Quartet – zespół powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentów gdańskiej Akademii Muzycznej. W skład kwartetu wchodzą:
Gabriela Żmigrodzka – I skrzypce
Sabrina Stachel – II skrzypce
Anna Paluch – altówka
Katarzyna Gaszczyk – wiolonczela
Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej, rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką – absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

Zespół związany jest z Dworem Brzozówka w Tomicach oraz Dworkiem Sierakowskich w Sopocie, gdzie cyklicznie koncertuje. W maju 2017r. powstała pierwsza płyta zespołu, na której znajdują się najpopularniejsze utwory. Kwartet miał okazje współpracować z czołowymi polskimi gwiazdami m.in. z Michałem Bajorem, Anią Wyszkoni, Gromee, Mahan Moi i Sarsą.

Golden Gate widzieć można było podczas „Sopot Hit Festiwal” 2017, „The Voice of Poland” , „Dzień dobry TVN” oraz w „Pytanie na śniadanie”. W czerwcu 2017r. kwartet wziął udział w koncercie prezentującym aranżacje strandardów jazzowych na trzy fortepiany i orkiestrę smyczkową, skomponowanych przez Artura Jurka. We wrześniu 2017r. kwartet połączył siły z P. Zagańczykiem, I. Wiśniewskim oraz studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku (Academia Musica Judaica), prezentując kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu „Zbliżenia”. Golden Gate String Quartet czynnie koncertuje zarówno w kraju jak i za granicą (Austria, Niemcy).

Dora Theisebach – wokalistka, songwriterka. Studiowała wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku i POPmusic w Codarts School of arts w Rotterdamie. Uczestniczka programów Bitwa na głosy i The Voice of Poland. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką EPką, której premiera już niedługo. Od małego zakochana w muzyce, na scenie czuje się lepiej niż w domu

Comments are closed.