Event

Koncert Rasmentalism
26
Lis
2016

Koncert Rasmentalism

  • Location:Gdańsk, Polska
  • Venue:AK PG Kwadratowa
  • Length:07:00 pm – 10:00 pm

Rasmentalism wystąpi 26 listopada w Kwadratowej! Ras i Ment XXL wystąpią ponownie w jednym z największych gdańskich klubów. Tym razem jednak materiał, z jakim przyjadą będzie poszerzony o album „1985”, który ukazał się 8 kwietnia nakładem Asfalt Records. Duet koncertuje w towarzystwie Torta, który ubarwia koncerty grą na instrumentach klawiszowych.

Data: 26 listopada 2016
Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz, AK PG Kwadratowa, ul.Siedlicka 4
Bilety:
25* (przedsprzedaż), 35* (przed wejściem do klubu)
Sprzedaż:
-E-tickety (do wydruku w domowej drukarce) znajdziecie na www.eventim.pl,
-Empiki oraz pozostałe punkty sprzedaży Eventim,
-w biurze klubu (ul.Siedlicka 4, p.210c) pn-pt w godz.10:00-15:00.
*bilety w systemie Eventim są o 10% droższe
Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Rozpiska godzinowa:
otwarcie drzwi 19:00,
support 19:15,
koncert 20:00,
po koncercie impreza

*Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości.Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Prosimy również zapoznać się z dostępnym na stronie, regulaminem klubu.

INFO:
Rasmentalism to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: ‚Dobra muzyka ładne życie’ (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), ‚Duże Rzeczy’ z W.E.N.Ą. oraz ‚Hotel Trzygwiazdkowy’. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP.

Trzeci oficjalny album „1985”, który powstał w wyniku spontanicznej, ale intensywnej pracy, ukaże się 8 kwietnia. Owocna praca nie zostawiła zbyt dużo pola dla gości, których na płycie jest tylko trzech. „1985” swoim udziałem uświetnili zdobywający szturmem uszy słuchaczy Otsochodzi, Pan Tubas oraz Ten Typ Mes, który tak jak Ras, jest w życiowej formie.

Ich oficjalny debiut – album ‚Za młodzi na Heroda’ ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a według wielu dziennikarzy muzycznych i słuchaczy – rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Druga, oczekiwana przez fanów płyta pt. ‚Wyszli coś zjeść’ ukazała się w kwietniu 2015 roku. Bardzo dobrze przyjęte single prawiły, że album pojawił się na 2 miejscu notowania OLIS. Zespół pierwszy koncert promujący nowy album zagrał na żywo na antenie radiowej Trójku w Studio im. Agnieszki Osieckiej.

POSŁUCHAJ:
Gdzie jest M?

Ale Zdejmij buty

Wyjdziesz na dwór

Co mi zrobisz?

Między nami spoko

System Interwałów

Jeszcze jeden kieliszek

Nie jestem raperem

Czarne Koty

OFF

STU

1985

Film o nikim

Na horyzoncie

Budzik na 13:00

To przecież nie wszystkie numery. Wpadnij na koncert.
Do zobaczenia!