Aktualności

60 lat Kwadratowej – zbieramy materiały!

60 lat Kwadratowej – zbieramy materiały!

Tomasz Tołoczko

Sierpień 31st, 2018

0 Comments

Akademicki Klub Politechnika Gdańska „Kwadratowa” jest drugim najstarszym klubem Gdańska. W jego historii odbywało się wiele koncertów, imprez oraz wydarzeń, które sprawiały, że był on jedyny w swoim rodzaju. Oznaczajcie w komentarzu osoby, które mogą posiadać materiały i informacje związane z działalnością klubu i jego historią.

Kwadratowa - materiały 60-lecie

Wysyłajcie nam zdjęcia, filmy oraz różnego rodzaju materiały związane z historią klubu. Interesują nas również Wasze opowieści i wspomnienia związane z Kwadratową. Wszystkie otrzymane materiały mogą być częścią galerii, wystawy i wydarzeń, które planujemy w związku z jubileuszem.

Na wszystkie materiały oraz informacje czekamy pod adresem kwadratowa@pg.edu.pl

Od 1958 roku w Kwadratowej bawiło się wiele pokoleń, które tworzyły w nim kulturę studencką, jak i również wielu znakomitych muzyków rozpoczynało tutaj swoje kariery. Jesienią tego roku będziemy się starali przybliżyć Wam ten okres i nawiązać do niego kilkoma wydarzeniami. Wszystkie informacje o nich znajdziecie na stronie www.kwadratowa.pl

O szczególną pomoc w poszukiwaniu materiałów prosimy organizacje i osoby, które od lat były z klubem związane lub miały okazję obserwować, jak na przestrzeni lat zmieniała się Kwadratowa.

Comments are closed.